W tym dniu szczególnym – września trzydziestego – witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę! Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola. Równie ważne jest Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu we wszystkich grupach przedszkolnych dziewczynki wręczały chłopcom upominki, dbały o swoich kolegów pomagając im w sali, nie zapomniały również o pięknych życzeniach. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Uważamy, że tegoroczny „Dzień Chłopca” na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach. Dziękujemy za przygotowanie niespodzianek przez rodziców.