„DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”🐻🐻🐻
Pluszowy miś 🐻 to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Dzieci tego dnia poznały wesołego Misia, z którym wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały film edukacyjny, brały udział w zabawach ruchowych i inscenizacji przedstawiającą historię Misia Teddiego, który na koniec rozdał słodka niespodziankę.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.🐻🐻
Skip to content