Mamo, Tato ” jestem przedszkolakiem czyli pasowanie na przedszkolaka 👧🧒 👧🧒
Dzień 15 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 – letnich z grupy „Biedronek Tego dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – czego nauczyły się od września w przedszkolu. Były to piosenki, wierszyki i taniec do muzyki poważnej. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor z pomocą ,,zaczarowanej” kredki dokonała pasowania. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście – Wójt Gminy Kaliska – Sławomir Janicki oraz pani dyrektor i wicedyrektor ZSP w Kaliskach a także rodzice naszych przedszkolaków. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i kuferek z niespodzianką przygotowaną przez rodziców.
Skip to content