1 grudnia dzieci z grup Motylki, Stokrotki, Pszczółki, Krasnale i Muchomorki odwiedziły wioskę Świętego Mikołaja. Głównym celem wycieczki było przybliżenie dzieciom informacji o pochodzeniu i historii Świętego Mikołaja. Wycieczka rozpoczęła się od spotkania z elfem, który oprowadził dzieci po całej wiosce.🎅
Następnie w elfowym kinie przedszkolaki obejrzały film o produkcji i sposobach dekorowania bombek. Kolejnym punktem wycieczki były warsztaty, na których dzieci samodzielnie ozdabiały pierniki i ozdabiały świąteczne pudełeczka. Kulminacyjnym punktem wyprawy było, długo wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Wizyta w wiosce Świętego Mikołaja sprawiła, iż wszyscy poczuli nastrój oraz magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 🎅🎄
Był to bardzo radosny dzień dla naszych przedszkolaków.
Skip to content