Przejdź do treści
Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć wyjątkowy teatrzyk kukiełkowy „Czerwony Kapturek”, przygotowany przez nauczycielki. 
Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu emocji, radości i uśmiechu. Mali widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, aktywnie uczestnicząc w spektaklu i nagradzając aktorki gromkimi brawami. 
To był także dzień pełen dodatkowych atrakcji – dzieci świetnie bawiły się na dmuchanym zamku, zajadały pyszne lody i popcorn oraz podziwiały pokaz baniek mydlanych.  Był piękny dzień pełen niezapomnianych wrażeń.
Wszystkim Dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu, spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil!