ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 🍂 🍁🥔🥔🥔 🍂🍁

„Dziś do ogniska ziemniaki wrzucamy

I do wesołej zabawy wszystkich zapraszamy”…

Gościliśmy w Leśnictwie Cieciorka na „Święcie Pieczonego Ziemniaka”, gdzie zebrały się przedszkolaki razem ze swoimi najbliższymi. Ziemniak był głównym bohaterem tej imprezy, więc to jemu były podporządkowane zabawy i konkursy. Wszyscy zebrani mogli wykazać się sprawnością w sadzeniu i zbieraniu ziemniaków, szybkością w slalomie oraz udziałem w innych konkursach sprawnościowych. Nie zabrakło także konkursu na „Stworka ziemniaczanego”. 🥔🥔🥔

Wspaniałe zabawa połączona była z ucztą na której można było posmakować kiełbaski pieczonej w ognisku,🌭 🌭pieczonych ziemniaków🥔 ,bigosu oraz ciast🧇🥯🥐 .Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał wszystkim zebranym. Dziękujemy rodzicom, którzy wzięli udział w naszej zabawie oraz pomogli w przygotowaniu tego szczególnego dnia. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny 🍂 🍁 dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

Skip to content