„Dziś do ogniska ziemniaki wrzucamy
I do wesołej zabawy wszystkich zapraszamy…”
Gościliśmy w Leśnictwie Cieciorka na „Święcie Pieczonego Ziemniaka”, gdzie zebrały się przedszkolaki razem ze swoimi najbliższymi.  Ziemniak był głównym bohaterem tej imprezy , więc to jemu były podporządkowane zabawy i konkursy. Wszyscy zebrani mogli wykazać się sprawnością w sadzeniu i zbieraniu ziemniaków, szybkością w slalomie oraz udziałem w innych konkursach sprawnościowych. 
Nie zabrakło także konkursu na „Stworka ziemniaczanego”. 
Wspaniałe zabawa połączona była z ucztą na której można było posmakować kiełbaski pieczonej w ognisku, pieczonych ziemniaków ,bigosu oraz ciast .Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał wszystkim zebranym. Dziękujemy rodzicom, którzy wzięli udział w naszej zabawie oraz pomogli w przygotowaniu tego szczególnego dnia. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

Skip to content