Dzień 17 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 – letnich z grupy „Żyrafek” „Motyli”. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – czego nauczyły się od września w przedszkolu. Były to piosenki i wierszyki . Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor z pomocą ,,zaczarowanej” kredki dokonała pasowania dzieci. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście – Wójt Gminy Kaliska – Sławomir Janicki oraz pani dyrektor Bogumiła Wałaszewska i wicedyrektor ZSP w Kaliskach pani Katarzyna Pettka, a także rodzice naszych przedszkolaków. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i niespodziankę przygotowaną przez rodziców.

Skip to content