Dziś odbyły się kolejne warsztaty z projektu „Łącząc pokolenia”
Dzieci z oddziałów „0” miały okazje wspólnie z seniorami wykonać kolorowe mydełka. Było to niesamowicie miłe spotkanie , gdzie oprócz wykonanych mydełek dzieci wysłuchały ze zdumieniem opowieści jak to kiedyś , kiedy seniorzy byli dziećmi bawili się, jak wyglądały ich zabawki a nawet to, że czasem ich nie mieli i pozostawały im tylko zabawy na świeżym powietrzu
Dziękujemy za wspólne miłe chwile i przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla naszych seniorów ☺️
Projekt dofinansowano w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Lokalną Grupę Działania „Chata Kociewia” ze środków: Województwa Pomorskiego oraz Gminy Miejskiej Starogard Gdański.
 
Skip to content