W naszym przedszkolu, odbyły się warsztaty gier karcianych i stolikowych. Naszymi gośćmi byli seniorzy z Klubu Seniora w Piecach, którzy z zaangażowaniem włączyli się w nasze działania. Każdą grupę odwiedziły seniorki , które opowiadały o swoim dzieciństwie oraz prowadziły rozgrywki w różne gry karciane i stolikowe. Uczestnicy warsztatów poznawali zasady różnych gier , zarówno tradycyjnych oraz takich, które są nowościami. Nie zabrakło wspólnych zabaw na dywanie.❤️
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za wspólnie spędzony czas podczas warsztatów ! 🌹🌹🌹
Projekt dofinansowano w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Lokalną Grupę Działania „Chata Kociewia” ze środków: Województwa Pomorskiego oraz Gminy Miejskiej Starogard Gdański.
Skip to content