Przejdź do treści
Już od samego wejścia, dzieci powitała pani bibliotekarka.
Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Dziękujemy Pani Katarzynie za zapoznanie nas ze specyfiką pracy bibliotekarki