„Motylki” z wizytą w gminnej bibliotece 📖📚🏫📚📖
Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. ” Motylki” wybrały się na wycieczkę do gminnej biblioteki mieszczącej się w GOK-u. W bibliotece przywitała dzieci pani bibliotekarka i zaprosiła do zwiedzania. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książeczkom dla dzieci. Bardzo spodobały się im kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Pani Kasia ,mama Lucynki opowiedziała dzieciom o bibliotece, o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły, jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także, jak należy dbać o książki. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece.📖📚🏫📚📖